header.less
773 880 988
menu.less

Chytrý nákup! Reprák, power banka a stojánek v jednom

 Proč s sebou tahat na výlet power banku, reproduktor a stojánek, když všechny tři funkcionality můžete mít díky GoGENu v jediném přístroji? Důmyslný výrobek 3v1 má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, vejde se vám tak nejen na stůl k notebooku, ale bez problémů ho dáte i do kapsy. Díky tomu může být vždy po ruce.

Přenosný reprák pro váš mobil

Rádi byste pustili svou oblíbenou hudbu kamarádům? Tento GoGEN 3v1 na jednom konci snadno rozpojíte, čímž odhalíte jack konektor, pomocí kterého přístroj jednoduše propojíte s vaším mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Vše je navíc navrženo tak, abyste si svůj přístroj mohli o reproduktor pohodlně opřít, získáte tak navíc i velmi praktický stojánek. Pak už stačí jen pustit hudbu a párty může začít.

Mějte vždy dostatek šťávy
O to, aby se vám mobil či tablet nevybil, se postará zabudovaná power banka. Ta má kapacitu 4000 mAh, výdrž vašeho zařízení tak prodlouží o mnoho hodin. Velkou výhodou je také to, že můžete poslouchat a nabíjet zároveň. Díky zabudovanému LED indikátoru navíc budete vždy přesně vědět, kolik záložní energie vám ještě zbývá.


 

Buďte styloví

Ať už sázíte na barvy konzervativní nebo naopak extravagantní, snadno si vyberete. K dispozici jsou totiž hned čtyři barevné varianty: bílá, černá, reflexní růžová a neonově zelená. Všechny modely mají sametově matný povrch, na dotek jsou tak velmi příjemné. S GoGEN 3v1 zkrátka budete styloví.

 

Objednat  můžete zde

SRD 6600 DAB+ DAB / FM RÁDIO SENCOR
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací