header.less
773 880 988
menu.less

Detox s odšťavnovačem Catler

Catler JE 4010 je v současné době jedničkou mezi kvalitními odstředivými ošťavňovači. Velký plnící otvor, 1200W silný motor a mikrosíťové celonerezové síto s titanovými noži z komerčního přístroje, to jsou klíčové faktory úspěchu. S tímto odšťavňovačem budete moci zpracovávat všechny druhy klasických surovin (mrkev, řepa, celer, jablka, citrusy,...) s výbornými výsledky.

Catler JE 4010 najednou dokáže zpracovat až 20 kg surovin. Přestože je odšťavňovač určen pro domácí použití, zvládne zátěž i v menších gastronomických provozech. Regulace otáček skutečně napomáhá vyšší výtěžnosti především u šťavnatějších surovin.

Maximální výtěžnost šťávy
Výkonný 1200W motor a kvalitní nerezové síto s ostřím zpevněným titanem a se stěnami z mikrosíťoviny, jež čítá více než 40 000 miniaturních otvorů – to jsou základní prvky, které zajišťují maximální výtěžnost a přípravu té nejkvalitnější a čerstvé šťávy doslova během několika vteřin.

Odšťavňovač JE 4010 si poradí téměř se všemi druhy ovoce a zeleniny. Díky velkému, 84 mm širokému plnicímu otvoru, který je o 25 % větší než u běžných odšťavňovačů, umožňuje vkládat celá jablka nebo pomeranče (oloupané), aniž by je bylo třeba pracně krájet.
 
Složení a rozložení odšťavňovače je otázkou jen několika málo vteřin a o nic více času vám nezabere ani samotné čištění. Sítko snadno a rychle vyčistíte pomocí přiloženého kartáčku anebo jej stejně jako všechny odnímatelné části necháte umýt v myčce.

Chytrý a stylový design z broušené nerezové oceli byl navržen s důrazem kladeným na odolnost, a také s ohledem na bezpečné ovládání a snadné čištění. Odšťavňovač Catler JE 4010 je nejen efektivním domácím spotřebičem, ale díky svému modernímu vzhledu také elegantním doplňkem každé kuchyně.

Elektronickým ovladačem rychlosti s LCD displejem snadno nastavíte optimální program, který je schopen i z toho nejtvrdšího ovoce a zeleniny vytěžit až 95 % výživných látek ve formě čerstvé šťávy. Díky velmi rychlému vstřebávání jsou šťávy tím nejvhodnějším způsobem, jak zajistit pro tělo důležité vitamíny, minerály a enzymy.

Nádoba na šťávu má praktický oddělovač pěny, takže nepotřebujete žádné další cedníky, které jsou běžně dodávány k většině odšťavňovačů.

Proč právě Catler JE 4010?
Umožňuje snadnou a rychlou přípravu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv
Mikrosíto z nerezové oceli s ostřím zpevněným titanem pro maximální výtěžnost šťávy
Bezpečnostní systém neumožní spuštění spotřebiče, pokud není správně sestaven
5 rychlostí pro různé druhy ovoce a zeleniny (6.500 – 13.000 ot./min)
Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí

SRD 6600 DAB+ DAB / FM RÁDIO SENCOR
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací