header.less
773 880 988
menu.less

PŘEDVÁNOČNÍ ÚKLID LETOS PLATÍ ETA

PŘEDVÁNOČNÍ ÚKLID LETOS PLATÍ ETA

Soutěž o Předvánoční úklid domácnosti od ETY.

Platnost soutěže: 1. 10. – 31. 10. 2015 

Princip soutěže: Zákazník nakoupí jakýkoliv vysavač ETA v jakékoliv hodnotě, zaregistruje se na www.eta.cz/predvanocniuklid  Odpoví na soutěžní otázku,nahraje platnou účtenku (např. vyfotí účtenku a vloží jako klasickou fotku. Po letní soutěži již víme, že s tím zákazníci nemají potíže anebo pomůžou rodinní příslušníci).

Platnou účtenkou se rozumí taková, která obsahuje jeden nebo více vysavačů ETA a současně datum nákupu platnosti soutěže (1. – 31. 10. 2015).

Nelze se registrovat zpětně, platí pouze účtenky vystavené s říjnovým datem. Samotná registrace musí proběhnout také v měsíci říjnu.

Soutěž má 1 kolo, vyhrává každá 10. registrace platné účtenky a správné zodpovězení (snadné!) kontrolní otázky.

Předvánoční úklid zahrnuje mytí oken, podlah, vysávání koberců, mytí koupelen a WC, kuchyně apod. Maximální počet výher je 20 úklidů, které musí proběhnout v měsíci listopadu 2015 námi dohodnutou úklidovou společností.

Vždy po každé 10. Registraci budeme na stránkách www.eta.cz/predvanocniuklid  zveřejňovat nového výherce. Může se tak stát, že např. v jednom týdnu budou výherci 3 a v následujícím pouze 1 (vše dle počtu registrací v daném týdnu). Ve stejný okamžik budeme výherce mailem informovat o jejich výhře a současně předávat kontakt úklidové společnosti na doladění úklidu. Místo provedení úklidu se musí shodovat s adresou, kterou se registrovali!

SRD 6600 DAB+ DAB / FM RÁDIO SENCOR
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací