header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

SHARP ES GFD7104W3 PRAČKA

 • Doprodej
 • Doprava zdarma
Sharp ES GFD7104W3 - kopie.jpg
Předem plněná pračka Sharp ES GFD7104W3 v energetické třídě A+++, kapacitou 7 kg prádla, 1000 ot./min., LCD s plnou grafikou a technologií DoubleJet
Naše cena: 6 990 Kč
s DPH
Doporučená cena: 11 490 Kč
Sleva: 4 500 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Expedice do:

Pračka předem plněná

 • Energetic ká třída A+++
 • Náplň prádla praní 7kg
 • Odstřeďování otáček 1000ot/min
 • LCD grafický displej
 • Allergy Smart
 • Double Jet
 • Wave Cabinet
 • Stain selectionodstrňovaní vybraných 22 typů skvrn
 • Eco-logic
 • 47cm dvířka
 • Ochrana proti přetečení a tvrobě pěny
 • Dětský zámek
 • Barva bílá
 • Rozměry: (V x Š x H) 84,5 x 59,7 x 52,7cm

 

Allergy Rinse

Provedením dalšího horkého oplachování na konci cyklu se odstraní zbytky pracího prostředku, který může být nepříjemný pro osoby s citlivou pokožkou. Protože čisté oblečení by mělo být příjemné a ne vás škrábat.

 

Allergy Smart

Tento speciální program ověřený Allergy UK odstraňuje během praní vybrané alergeny a bakterie a tak pečuje jak o vaše prádlo, tak i o vaši rodinu.

 

A+++

Mají tu nejvyšší účinnost mezi podobnými spotřebiči a šetří jak vaše výdaje za účty, tak životní prostředí, nicméně skvrnám nedají žádnou šanci.

 

Bubble Drum

Pračky nejsou jen o vyprání oblečení, rovněž o něj pečují a prodlužují jeho životnost. Bubble Drum je navržený tak, aby byl k vašemu oblečení maximálně šetrný a současně zajistil vynikající čistotu.

 

Časovač odloženého startu

Je třeba, aby se praní přizpůsobilo vašemu nabitému programu, a ne aby tomu bylo naopak. Náš časovač prodlevy vám umožní spuštění praní až 23 hodin předem.

 

Doublejet

Tento jedinečný patentovaný systém používaný ve spotřebičích Sharp má dvojité trysky, které vstřikují vodu a čisticí prostředek přímo do prádla a tak snižují spotřebu vody a úsporu energie.

 

Čištění bubnu

Rozlučte se tím zvláštním pachem prádla. Toto praní při vysoké teplotě zabije veškeré bakterie a buben bude vonět svěže a vypadat čistě.

 

Eco-logic

Už nemusíte čekat, až budete mít dostatek špinavého oblečení, kterým pračku zcela zaplníte, tento systém zjistí kdy je pračka naplněna poloviční náplní a zkrátí dobu trvání programu a množství spotřebované vody.

 

Eco časovač

Noční energetické tarify provozní náklady výrazně snižují. Prostřednictvím funkce Eco časovač můžete spotřebiči sdělit, kdy přesně chcete aktivně šetřit na účtech za energie.

 

Čas dokončení

Nedovolte, aby vám prádlo určovalo program dne, nastavte čas, kdy chcete, aby se praní dokončilo a pračka se spustí tak, aby skončila v nastavený čas, který vám vyhovuje.

 

Ochrana před tvorbou pěny

Příliš velké množství pěny v pračce může zabránit tomu, aby se prádlo řádně vypralo, systém ochrany zajistí, že tyto bubliny nebudou problémem.

 

Plně grafický displej

Jeho prostřednictvím vás pračka informuje o všem, co se děje, jde o rychlý způsob kontroly nastavení a vždy budete vědět, kolik času zbývá do dokončení cyklu.

 

Jet Wash

Chystáte se odejít a někdo se právě polil? Nepanikařte, Jet Wash lze použít při lehké náplni, program se při teplotě 30° C dokončí za 12 minut a vy se tak dostanete tam, kam potřebujete, s minimální časovou ztrátou.

 

Displej LCD

Moderní a praktický LCD displej umožňuje nastavení pracího cyklu, informuje vás o takových věcech, jako je právě spuštěný program a to, kolik času zbývá do jeho dokončení.

 

7 kg

Ideální pro velkou rodinu.

 

Paměti

Našli jste ideální nastavení praní? Paměti vám umožní ho uložit - příště, když ho budete potřebovat, ho stačí vyvolat jediným stisknutím tlačítka.

 

Noční praní

Moderní bydlení znamená, že nechcete poslouchat pračku zatímco se snažíte odpočívat nebo se bavíte. Pračky Sharp jsou nyní vybavené funkcí redukce hluku, která odloží hlasité odstřeďování až o 10 hodin, kdy je její spuštění praktičtější.

 

Ochrana před přetečením

V domácnostech se stávají nehody, ale funkce Ochrany před přetečením si klade za cíl udržet jejich výskyt na minimu. V případě problému s přívodem vody se automaticky aktivuje odsávací čerpadlo.

 

Bezpečnost především

Automatický zámek dveří a dětský zámek ovládacího panelu, který pračku chrání před zvídavými dětmi - Sharp vždy klade bezpečnost na první místo, a to u všech svých spotřebičů.

 

Podpora boje proti skvrnám

V Sharp se snažíme, aby vaše prádlo bylo tak čisté, jak to jen jde, proto jsme připravili ne méně než 22 konkrétně navržených programů, které vaše oblečení zbaví těžko odstranitelných skvrn - včetně těch způsobených oleji, omáčkami a kávou. Už nemusíte praní ani máchání opakovat.

 

Kontrolní systém nevyvážení

Nerovnoměrná náplň může buben pračky poškodit. Kontrolní systém chytře rozloží obsah bubnu, aby se zajistilo rovnoměrné vyprání a nedošlo k poškození pračky.

Parametry
VlastnostHodnota
Energetická třída A+++
Možnost umístění VOLNĚ STOJÍCÍ
Plnění PŘEDEM PLNĚNÁ
Otáčky 1 000 ot/min
Náplň praní 7 kg
Signalizace průběhu praní LCD DISPLEJ
Výška 84,5 cm
Šířka 59,7 cm
Hloubka 52,7 cm
Barva

BÍLÁ

Záruka: 24 měsíců
SRD 6600 DAB+ DAB / FM RÁDIO SENCOR
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací